ДІЛОВА РАДА РОТАРІ ДИСТРИКТУ 2232

Sorry, your browser does not support inline SVG. ПРИЄДНАТИСЯ

Ділова рада – це спільнота особистостей, які зреалізували себе у професійному житті, створена для організації більш тісніших бізнес-знайомств, навчання та обміну досвідом між членами ради.

Маючи більш ніж сторічну історію Ротарійського руху в світі, у тому числі на теренах України ми можемо похвалитися бездоганною репутацією членів наших клубів.

Серед них є відомі і поважні представники різних професій та бізнесу. Сумарний капітал бізнесу Ротарійців Дистрикту Україна-Білорусь становить сотні мільйонів доларів, а членів Ротарі Інтернешнл декілька мільярдів.

На наших підприємствах в Україні працюють десятки тисяч працівників ми пишаємося тим, що є частинкою всесвітньовідомої організації, членів якої поважають та шанують у всьому світі.

У ротарійській спільноті у 200 країнах світу сформувалася потужна родина з різнобічними професійними інтересами. Під час наших зустрічей ми тісніше знайомимось один з одним, обмінюємося новинами та професійними порадами із ведення бізнесу.

Серед ротарійців є велика кількість власників середнього та великого бізнесу, які охоче діляться історіями свого успіху. Через відвідування підприємств ми можемо більш детально познайомитись з сферою професійної діяльності та специфікою того чи іншого бізнес процесу.

Можливість отримати персональні умови на послуги членів ради.

Зустрічі з ротарійцями-власниками успішного бізнесу, які діляться історією успіху, шляхами досягнення мети, принципами ділового життя, помилками і досягненнями, відповідають на питання та надають рекомендації по веденню бізнесу.

РУСЛАН БЕЛЬТЮКОВ -

Президент (Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу - UABL),
Засновник (Українська школа бізнесу) и Засновник (Львівська школа керівників бізнесу)

ОЛЕКСІЙ ДЕГТЯРЕНКО -

Голова комітету професійного служіння — Ділової ради Ротарі, Голова міждержавного комітету Україна Польща, Голова адвокатського об'єднання “Дегтяренко та партнери”.

СЕРГІЙ РАДЛІНСЬКИЙ -

Головний лікар стоматологічної клініки-студії «Аполлонія», Головний редактор журналу «ДентАрт» про науку й мистецтво стоматології, Викладач Полтавського державного медичного університету.

ВОЛОДИМИР БОНДАРЕНКО -

Губернатор-елект Дистрикту 2232, Займається орендою будівельної спецтехніки, наданням консалтингово-логістичних послуг при підборі, транспортуванні та ремонті автомобілів з США

person 4 -

person 4 desc

Нетворкінг, бізнес-знайомства, екскурсії на підприємства ротарійців

Можливість отримати персональні умови на послуги членів ради.

Міжнародні бізнес-тури, зустрічі з іноземними делегаціями та послам

• Поїздки в іноземні клуби Ротарі Іnternational, щоб познайомитись з бізнесом закордонних колег, укласти контракти, вивчити найкращі бізнес-практики інших країн.
  • Розвиток мережі контактів із представниками міжнародного бізнесу, щоб вийти на нові ринки, залучити інвестиції, вивчити потенціал конкретної сторони, знайти партнерів.

Наші етичні принципи

• Спільнота особистостей, а не компаній і статусів
  • Створення єдиного середовища, яке об'єднує людей із спільними цінностями і життєвою філософією
  • Об'єднання і розвиток професійної еліти країни
  • Позитивна ділова репутація як пріоритетний критерій членства
  • Територія цілковитої довіри: нетворкінґ і заходи — інструменти, а не мета
  • Кожний член ради є активним учасником її життя, завдяки якій може активно розвивати свої професійні та моральні цінності.

У Діловій раді є правління, яке визначає стратегії та ключові напрямки розвитку її діяльності, здійснює нагляд за дотриманням принципів та кодексу етики, відбір кандидатів та затвердження нових членів, представлення інтересів спільноти у відносинах з іншими організаціями, ініціювання і розвиток нових проектів та програм Ради.

Інтеграційна частина/Неформальні зустрічі

• Проведення спортивних та розважальних міроприємств в кругу ротарійців з можливістю провести час у колі людей зі спільними цінностями та поглядами на життя.
  • Проведення розважальних, сімейних, корпоративних, виїзних заходів, які надають можливість ближче познайомитись, зблизитись, розвинути довготривалі відносини в ротарійській родині та поза її межами.
  • Вечори навчальних бізнес ігор і Cash Flow
  • Практика публічних виступів на клубних міроприємствах.